پرسش و پاسخ

بیشتر بخوانید
سوالات متداول

ممبر اجباری تلگرام چیست؟

تلگرام های غیر رسمی مانند تلگرام طلایی، موبوگرام، تلگرام فارسی و … می توانند کاربرهایی را که دارند، وارد کانال تلگرامی شما بکنند؛ به این صورت که کاربر پس از اینکه تلگرام خود را چک می کند یک کانال به لیست کانال هایش اضافه شده ، به این طریق اد کردن ممبر، ممبر اد اجباری می گویند، که تیم شتابدیه بوم کار میتواند تا 500 هزار ممبر به کانال تلگرامی شما اضافه کند.

آیا ممبر اجباری واقعی است

بله، همانطور که در قسمت بالا توضیح دادیم، ممبر اجباری صد درصد واقعی است، اما از آنجایی که بدون اجازه، مخاطب به کانال تلگرامی شما اد می شود، بازدید ها به ندرت رخ می دهد، به این خاطر که مخاطب باید متوجه شود که وارد کانال شما شده است؛ ممکن است مخاطب همان لحظه تلگرام خود را چک کند و یا چند روز بعد چک کند، پس زمانی که ممبر اجباری خریداری می کنید ممبر ها صد درصد واقعی هستند، ولی ویو ها به ندرت اتفاق می افتد. 

چرا باید ممبر اد اجباری خریداری کنیم ؟

زمانی که می خواهیم برای یک برند کانال تلگرامی راه اندازی کنیم، در ابتدا مجبوریم تعدادی ممبر اد اجباری خریداری کنیم تا ممبر های واقعی آن کانال اضافه شوند و سپس تبلیغات گسترده انجام دهیم. پس در واقع برای اینکه مشتریان شما، برند شما را در کانال تلگرام زیر سوال نبرند بهترین کار این است که چند کا اد اجباری خریداری کنید و البته کانال های عمومی مثل کانال های خبری ، کانال های دانستنی و … بهترین خرید برای آنها، خرید اد اجباری می باشد که می توانند 1k تا 500 هزار ممبر به ما سفارش ممبر بدهند.

چه طور متوجه بشیم ممبر ها واقعی هستن

زمانی که برای شما ممبر اضافه می شود، در یک قسمت با عنوان recent action یا گزارش های اخیر کانال ممبرهایی که به کانال شما اضافه شدند مشخص است، شما می توانید روی پروفایل آن ها کلیک کنید و حتی با آن ها چت کنید تا متوجه شوید اعضایی که به کانال شما اضافه شده اند کاملا واقعی هستند.

ممبر پاپ آپ چیه ؟

زمانی که کاربر در حال استفاده با گوشی همراه خودش است تلگرام غیر رسمی آن باز شده و از کاربر به صورت یک بنر سوال پرسیده می‌شود که آیا شما دوست دارید داخل کانال x عضو شوید؟بله/خیر که به جای x اسم کانال شما قرار میگیرد. زمانی که شما یک کا ممبر پاپ آپ سفارش می دهید ما برای بیش از 100 هزار نفر این پیام را ارسال می کنیم تا فقط هزار نفر جوین شوند و ما فقط به ازای هزار نفری که بله بزنند هزینه می گیریم.

ممبر گلد چیه ؟

ممر می گویند که در واقع جدیدا وارد تلگرام غیر رسمی ما شده اند

که کاربران کمتر در کانال ها و گروه ها اد میشوند

فرق ممبر گلد با ممبر اد اجباری چیست؟

ممبر اد اجباری کاربر در روز گمان میرود که در ۲۰الی۳۰کانال به صورت خودکار عضو میشود

اما ممبر گلد اینگونه نمیباشد ممبر گلد کاربران روزانه نهایت در ۱ الی ۳ کانال عضو شود

پس کیفیت اد اجباری پایین تر از ممبر پلد می باشد و قیمت ممبر گلد بالا تر (به دلیل کیفیت)

این ممبر گیری نسبت به ممبر گیری های دیگر کیفیت بالا تری دارد

ریزش این ممبر گیری چه درصدی می باشد؟

ریزش این نوع ممبر گیری در حالت طبیعی ۲۰ الی ۵۰ درصد می باشد در صورتی که

ممبر اد اجباری ریزش ان بالای ۵۰ درصد می باشد

این نوع ممبر گیری در کمتر سایت ها دیده می شود یا اصلا پیدا نمی شود

اما در شرکت بوم کار به راحتی می توانید بخرید و به کانال خود اضافه بکنید

برای کانال فروشگاهی این نوع ممبر گیری معمولا مناسب تر می باشد

ممبر فیک چیه ؟

ممبر فیک یا اعضای مجازی در واقع همان مخاطب های غیر واقعی تلگرام هستند که تعداد ممبرهای کانال شما را افزایش می دهند ولی بازدید از کانال و پست های شما انجام نمی دهند. به زبان ساده تر این ممبر ها اصلا وجود ندارند و تنها پروفایل فیک دارند. شما باید در زمان شروع کانالتان ممبر فیک خریداری کنید تا بتوانید اعتبار به کانال خود ببخشید. 

ممبر فیک هدیه هم داره ؟

بوم کار تلاش می کند در هر سفارش مقداری هدیه برای جبران ریزش ها در نظر بگیرد.

ارسال تیکت

پاسخ شما یافت نشد؟ فقط از ما بپرسید!

    راهنمایی بیشتر

    تیم پشتیبانی ما
    همیشه به شما 24/7 کمک می کند